Wpisz się do księgi gości

Nazwa: ania Data: 14.12.2012
Strona: http://www.oferteo.pl
Wiadomość: trzymam kciuki i życzę dalszych sukcesów i zwycięstw
 
Nazwa: magda Data: 05.11.2011
Wiadomość: To co robisz jest wielkie i piękne. Bądź wytrwały w tym co robisz czyli
w rozpowszechnianiu ewangelii, dawaniu ludziom nadziei i wiary, że z najgłębszego dołka można wyjść. Wierze, że przez swoje świadectwo zainspirowałeś nie jedną osobę do odkrycia Jezusa bądź jego głębszego poznania w swoim życiu.
Jesteś wielki, tak trzymaj.
 
Nazwa: kompresory Data: 24.09.2010
Strona: http://www.kompresory-servis.sk
Wiadomość: bardzo ładna strona, życzę wszystkiego najlepszego
 
Nazwa: Bartek Data: 22.03.2010
Wiadomość: Właśnie obejrzałem film, znalazłem go przypadkowo. Hmmm, przez cały film wąchasz coś z worka, tak było naprawdę czy to tylko "symbol" ćpania w filmie?
Ogólnie mam mieszane uczucia, moim zdaniem cierpiąc w jednym nałogu, stałeś się niewolnikiem religii, którą wyznajesz. Ale spoko, znalazłeś sens swojego życia, z tym, że są różni ludzie, nie ma dowodów na to, że Jezus istnieje, on istnieje w Twojej wyobraźni i trzyma Cię szczęśliwego przy życiu. Jednak to nie jest droga dla każdego i nie znoszę ludzi którzy ją narzucają innym. Ja nie chcę nikogo obrażać, każdy kieruje się własnym umysłem i mam świadomość, ze postrzega świat inaczej. Dla mnie najwyższą wartością jest WOLNOŚĆ, trzeba uszanować odmienność ludzi, jak się komuś coś nie podoba to niech się w to nie pakuje, chore jest zmienianie innych, każdy sam za siebie odpowiada i Ty to w filmie udowadniasz, bo Ty sam się wyzwoliłeś.
Moją religią są Psy, które cenię o wiele bardziej niż ludzi (z doświadczenia), one sprawiły, że nie jestem na dnie, parę dni temu ktoś otruł mojego najlepszego Psa i tu Ci zazdroszczę bo Twojego Jezusa nikt nie zabije bo nie da się zabić kogoś kto nie istnieje. Czasami warto coś w siebie wpuścić...
 
Nazwa: baśka Data: 20.11.2008
Wiadomość: Myślałam że Cie znam, myliłam się! Piękne jest to co robisz a straszne to co przeżyłeś. Gratuluje!
 
Nazwa: kaja k. Data: 27.08.2008
Wiadomość: gratulacje Czarek! jesteś wielki!!To piękne co zrobiłeś,
 
Nazwa: Bursztyn Data: 17.07.2008
Strona: http://www.nowinska.pl
Wiadomość: Ładna strona - powodzenia !!
 
Nazwa: Ewcia Data: 20.06.2008
Strona: http://www.ciekawostki-roznosci.bloog.pl
Wiadomość: Trzymam kciuki za Ciebie Cezary !!!
 
Nazwa: Ania Data: 20.04.2008
Wiadomość: byłam tu, więc się wpisuję..
 
Nazwa: Marek Data: 06.10.2007
Wiadomość: "Pokonać Goliata" to szczególna książka. Dlaczego? Ponieważ dotyka bardzo ważkich problemów współczesnego człowieka takich jak np. narkomania. Jest ona zapisem osobistych doświadczeń autora oraz innych osób, które doznały szczególnej opieki i Bożego prowadzenia w dramatycznych, krytycznych chwilach swojego życia. Doświadczenia te wpływały na życie tych ludzi tak zasadniczo, że całkowicie zmieniały ich sposób życia, światopogląd i stosunek do otaczającej ich rzeczywistości. Książka ta jest precyzyjnym przewodnikiem w procesie odnajdywania drogi do bliskiej łączności z Bogiem wrastania w wierze. Autor posługuję sie w tym celu autorytetem Pisma Świętego, co czyni z dużą wprawą. Ponieważ żyjemy w czasach, które Biblia określa mianem "czas ostateczny" autor wychodzi na przeciw wielkiej potrzebie wielu ludzi, którzy poszukują prostego, precyzyjnego przewodnika w podstawowych kwestiach dotyczących wiary, zbawienia i łączności z żywym Bogiem. książka ta wydaje się spełniać te potrzeby. W książce tej czytelnik znajdzie poselstwo Jezusa Chrystusa, który mówi: Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mat.11:28). Jeśli jesteś na zakręcie życiowym, w depresji, lub upadłeś bardzo nisko, to jest to książka dla Ciebie. Jeśli zastosujesz się do rad zawartych w tej książce, które oparte są na Słowie Bożym, to otworzy się dla Ciebie nowy rozdział w Twoim życiu. Staniesz sie "nowonarodzonym człowiekiem" w w Twoim sercu zagości pokój, radość i miłość.
 
 
1-10 / 11